Trip Tok
Witaj na blogu ze stylem

Post info:

Zytax to kompletna ściema

zytaxZytax jak mówią liczne głosy w internecie to kompletna ściema. Zacznijmy jednak od początku. Zytax to środek powodujący bardzo szybką erekcję i o ile nie interesowałby mnie ten temat to dodatkowo ma też pobudzać testosteron. Chciałem go przetestować zatem do moich treningów w bieganiu. Niestety skutek był mizerny i już po dwóch dniach brania odstawiłem go na półkę. Nie jestem przekonany do nowoczesnych środków na wszystko. Niebardzo chce mi się wierzyć w to, że takie suplementy cokolwiek działają. Oczywiście są warte sprawdzenia raz czy drugi ale już po tym drugim razie możesz wyrobić sobie bardzo widoczną opinią na temat suplementu.

Zytax

Zytax to środek na potencję i do bieganie się nie nadaje. Jednak to nie dlatego, że nie jest do tego przeznaczony. W swoim założeniu producent dzięki temu suplementowi miał podwyższać libido oraz zwiększać produkcję testosteronu. Jak wiemy ten drugi doskonale sprawdza się w bieganiu. Dlatego zytax na pierwszy rzut oka pasowałby jak znalazł do tego sportu. Zrobiłem łącznie dwa testy. Jeden na czczo odrazu z rana, a drugi popołudniu już drugiego dnia. W żadne z te dni nie poczułem się nawet trochę pobudzony. Jedyne co się stało to podniesione libido czyli coś do czego pierwotnie został ten środek stworzony. zytax bieganie

Zytax wygląda dobrze. Jest dostarczony w czarno białym opakowaniu, które wprost krzyczy “weź mnie, działam doskonale”. takie coś jednak się nie dzieje. Widocznie to kolejny tani chwyt marketingowy, który ma dostarczyc producentowi zytax sporej ilości pieniedzy do kieszeni, a ta ma się przełożyć na kupienie sobie kolejnego lambo. Niestety konsumenci nie będą zadowoleni z takiego obrotu spraw i finalnie podziękują za te tabletki. Szkoda bo rzeczywiście marketing mają bardzo silny i tylko się prosi aby dodać do tego moc produktu.

Bieganie to bardzo wymagający sport, który potrzebuje świetnej suplementacji jeżeli chcemy robić to zawodowo albo chociaż półprofesjonalnie. Zytax nie nadaje się do suplementacji w tym kierunku bo jest najzwyczajniej w świecie za słaby. Jak dotąd nie spotkałem się jeszcze ze środkiem tego typu, który byłby reklamowany jako tabletki podnoszące poziom testosternu, a jednak tutaj tak jest.Dodatkowo niestety zytax nie wywiązuje się w położonych w nim obietnic

Zytax Podsumowanie i moje Opinie

Moje opinie na temat zytax są takie, że ten środek kompletnie nie nadaje się jako podnoszacz (tak to się pisze?;)) testosteronu do biegania. Może rzeczywiście ma działanie czysto na libido, ale dlaczego w takim razie reklamować go w sposób, który naraża klientów na brak efektów. Ogólnie marketing jest świetny, szkoda że produkt nie został trochę bardziej dopieszczony. Gdyby tak się stało zytax miałby szansę na miejsce w czołówce suplementów.

 

Posts navigation

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *